Відпочинок у Болгарії

Адреса
5800, Чернівці, Небесної Сотні , 20, ТЦ "Рута", 2 поверх
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Закрито

Привітна Болгарія пропонує туристам найкращі пляжі «їх» Чорного моря, чудовий відпочинок з дітьми і бюджетні гірськолижні тури. Сонячний Берег і Золоті Піски, Банско, Боровець і лікувальні курорти.

Країна Болгарія прекрасна - туристу тут є де розвернутися: пляжний відпочинок, святі місця і цілющі джерела, дивовижні сплетіння архітектурних стилів і пам'ятники старовини, чудова природа, гірськолижні курорти і чисте повітря еко-маршрутів, а головне - все поруч, все компактно. Розміри країни дозволяють за одну поїздку охопити відразу кілька регіонів і набратися вражень рівно до наступного заїзду в цей гостинний край.

Варіантів відпочинку в Болгарії 2021 багато, ціни максимально доступні.

Болгарія - разюче багатогранна країна: тут вас чекають сонячні пляжі морських курортів, засніжені гірськолижні траси, мальовничі природні парки, стародавні пам'ятники, смачна кухня і прекрасні можливості для оздоровлення дорослих і дітей. Місцеві жителі привітні і гостинні, а ціни, що не менш важливо, цілком доступні - зовсім не європейські.

Відпочинок у Болгарії , фото-1

Тут ціла плеяда знаменитих курортів, імена яких ваблять своїм теплом і обіцянкою повного розслаблення: Сонячний Берег, Поморіє, Золоті Піски, Русалка, Сонячний День і багато інших. Чорне море в Болгарії тепле, піщані пляжі чисті, а навколо - краса природи та архітектури.

Природний ландшафт Болгарії дуже різноманітний. Так, через всю територію країни простяглися Балканські гори: від найдальших північно-західних районів до узбережжя Чорного моря. Гори і річкові долини займають майже всі західні і південні райони країни. Найвищою вершиною Болгарії і всієї Східної Європи є гора Мусала (2 925 метрів над рівнем моря)на хребті Ріла. На півдні країни розташовуються низовини і невисокі гори Странджа і Сакар, на півночі територія - низинна, а на сході знаходиться узбережжя Чорного моря.

З туристичної точки зору сучасна Болгарія - різноманітна країна, яка сподобається любителям декількох напрямків відпочинку. Час, проведений в Болгарії, напевно запам'ятається її гостям, адже, за запевненням місцевих жителів, їх країна - рай, про це оповідає стародавня болгарська легенда: «Коли Бог дав народам світу їх землі, він забув про болгар. Не залишилося для них вільної землі. І тоді він подарував болгарам шматочок раю».

В країні не надто багато великих міст, але тільки на вивчення Софії і Пловдива можна сміливо витратити всю відпустку. Болгарські міста дихають традиціями і старовиною, в кожному районі можна зустріти старовинний храм або пам'ятник, так що міський туризм дуже цікавий.

Щоб отримати яскравий відпочинок у Болгарії звертайтеся в турагентство "2+2"!

Ми в мережі