Відпочинок у Албанії

Адреса
5800, Чернівці, Небесної Сотні , 20, ТЦ "Рута", 2 поверх
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Закрито

Албанія - прихована перлина Середземного моря. Відпочинок на чистих пляжах Адріатики, крихітна столиця Тірана, красива природа і культурні пам'ятки, а ще - щедра кухня.

Ця балканська країна затишно розташувалася у ласкавих хвиль Адріатичного та Іонічного морів в оточенні своїх більш популярних у відпочиваючих прибережних сусідів - Греції і Чорногорії. Довгі роки Албанія залишалася ізольованою від світу, через що більшість знають дуже мало про її багату культурну спадщину і красиву природу з мальовничими каньйонами і прекрасними чистими пляжами.

Що таке Республіка Албанія? Відпочинок на морі, захоплюючі екскурсії в стародавні міста, походи в гори, гастрономічні тури - все це тепер цілком доступно для іноземців. Національною валютою Албанії є лек, але місцеві жителі часто приймають до розрахунку долари США і євро.

Відпочинок у Албанії, фото-1

Місцеве населення по-балканськи гостинне, що виражається у великій кількості смачної їжі, більш ніж прийнятних цінах на тури і шанобливому, якщо не сказати любовному відношенні до кожного, хто виявив цікавість до їх скромної країни.

Не дарма гасло Національного офісу з туризму говорить: «Албанія - нова любов на Середземному морі». Одним словом, там нас чекають, а значить - треба їхати!

Природа подарувала цій балканській країні близько трьохсот сонячних днів в році. Причому дощі йдуть переважно в першій половині весни і в листопаді. Якщо говорити про пляжний відпочинок в Албанії, відгуки стверджують, що пік туристичного сезону припадає (втім, як і скрізь в цих широтах) на літні місяці. Хоча комфортно засмагати і купатися в Адріатичному і Іонічному морях можна з кінця квітня і до першої половини жовтня.

На узбережжі в липні температура води становить +22 ... +25 градусів, а повітря коливається в межах +28 ... +32 ° С. У січні ж (найхолоднішому місяці в році) вона не падає нижче + 8 ° С. Літня спека переноситься легко: адже з моря постійно дме середземноморський мистраль. Інша справа - гори. Там клімат більш суворий, і взимку температура на висоті тисячі метрів падає до -20 ° С. Албанські Альпи - високі гори, і на їх вершинах близько півроку лежить сніг. Хоча гірськолижних курортів в країні дуже мало. Кращий відпочинок в Албанії на морі - відгуки туристів в цьому питанні єдині - у вересні. І без того низькі ціни падають ще більше. А ось температура води і повітря залишається високою. Албанський вересень - цілком літній місяць.

Туристичний сезон загалом триває з травня по вересень, але на повітрі комфортно перебувати також у квітні і жовтні. Ранньою весною і пізньою осінню тут йдуть дощі. 

Країна на сімдесят відсотків складається з мальовничих гір, вкритих лісами. Якщо вас цікавлять пляж і море, то вам слід вибрати один з прибережних курортів Албанії. Це Саранда, Дуррес, Шкодра, Влера або Фієра. У кожному з них, крім чудових пляжів і теплого моря, турист знайде для себе чимало цікавого і пізнавального. У Дурресе, наприклад, є римський амфітеатр, руїни візантійської фортеці і Венеціанська вежа.

Багато міст країни були побудовані ще до нашої ери. Але якщо вас цікавить саме екскурсійний відпочинок в Албанії, відгуки радять ні в якому разі не пропустити Берат. У цьому музеї під відкритим небом зустрічається православний і мусульманський світи, розділені рікою. Столиця країни Тирана - це застиглий у часі шматочок Туреччини, так багато в місті старовинних мечетей і будинків. Любителів середньовічних замків чекають Скандеберга, Круйе і Петрела.

Якщо хочете відвідати цю прекрасну країну звертайтеся в турагентство "2+2" у Чернівцях - ми все організуємо!

Ми в мережі