Щоб Вам було простіше підготуватися, спланувати бюджет, зібрати речі і відпочити максимально комфортно, ми підготували короткий список порад і рекомендацій туристам, які вирушають на відпочинок до Болгарії.

Загальні поради по відпочинку в Болгарії

Багато хто не хоче їхати в Болгарію, побоюючись побачити своєрідний пережиток минулого, майже СРСР.

Насправді ж країна в останні роки дуже далеко зробила крок вперед. Вона входить до Євросоюзу, тут побудували пристойні дороги, готелі повністю модернізували і налаштували нові.

Єдине, що залишилося від СРСР - це якість продуктів. Навіть дешева їжа в супермаркеті набагато більше схожа на натуральну, ніж у нас вдома.

Навіть на найдорожчому курорті Болгарії - Сонячному березі на задвірках багато місць, які виглядають м'яко кажучи не дуже. Як, до речі, і в будь-якому місті світу.

Чим далі від моря і популярних туристичних маршрутів, тим більше таких куточків Вам буде зустрічатися. При цьому у моря багато курортів Болгарії легко посперечаються красою з провідними курортами світу.

Читаючи в інтернеті про рівень сервісу в Болгарії, створюється враження, що тут все дуже-дуже погано.

Насправді навіть в найдешевшому готелі рівень сервісу був цілком достатнім і перевищував аналогічний в Чорногорії.

Звичайно, якщо вибрати дешевий варіант житла, не варто розраховувати на сервіс готелю 5 зірок. Але необхідний мінімум (ліжко, душ, туалет, кондиціонер, холодильник) присутній і в самому простому номері.

Для відпочинку у Болгарії звертайтеся у турагентство "2+2"!